• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

Вас радо зустрічає завідуюча бібліотекою

Чебуренко Тетяна Володимирівна

/Files/images/bbloteka/01.jpg

Сьогодні 1 вересня – наше свято, День Знань. Символічно, що саме у цей день бібліотека Бориспільського ліцею імені Костянтина Могилка отримала неймовірно цінний дарунок від випускниці школи Марії Обміняної.

/Files/images/bbloteka/02.jpg

Це книги золотої серії загальнонаціонального проекту «Україна – історія великого народу», які роками збирала родина Обміняних.

/Files/images/bbloteka/03.jpg

Авторами книг є фахівці Інституту історії України НАН України та Інституту археології НАН України. У хронологічній послідовності подається історичний розвиток України з давніх часів до початку 20ст. Багато фактів, які свідчать, що коріння української нації сягають у глибину тисячоліть. Чудові ілюстрації допоможуть краще пізнати історію України. Дякую за чудовий подарунок нашій бібліотеці! Віримо, що добрі справи завжди повертаються добром!


08.10.2021 року на базі бібліотеки НВК ім. К. Могилка пройшов майстер-клас на тему «Лялька-мотанка — одвічна Берегиня роду». А провела його дуже цікава та позитивна людина — Кравчун Олена Іванівна, яка є народною майстринею ляльки мотанки та головою Спілки митців Борисполя. Дякую бібліотекар Чебуренко Т.В. за організацію зустрічі.

/Files/images/lyalka_motanka/n.jpg /Files/images/lyalka_motanka/2527.jpg

/Files/images/lyalka_motanka/4758.jpg/Files/images/lyalka_motanka/267085_n.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1575

Коментарi