• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Інформація про заклад

Інформація про заклад

Насамперед необхідно зазначити те, що мова йде про заклад освіти , який розташований не у великому місті, де є значна кількість науковців, бібліотек , музеїв, вищих закладів, а у звичайному районному центрі з його вічними проблемами боротьби за виживання у наш надто непростий час.

Мова йде про заклад освіти зі своїм внутрішнім життям з особовою внутрішньою культурою для яких характерними є гармонійне поєднання високого рівня майстерності та бажання учнів здобувати знання, постійний пошук і прагнення розвиватись, зберігаючи при цьому той неоцінний педагогічний і життєвий досвід, який набувався роками.

Чи легко цього досягти в умовах районного центру?

Надто складно. Адже місто Бориспіль – це повітряні ворота України. Нині аеропорт обслуговує 42 іноземні та 32 українські авіокомпанії. Місто є спутником мегаполісу, де знайти роботу зі знанням іноземної мови дуже легко./Files/images/vchitel/DSCN1181.JPG

/Files/images/rekvziti/1509088313_141.jpgОднак заклад має свої успіхи. Завдяки чому ж вони досягаються? Насамперед, дякуючи багаторічній та невтомній праці педагогічного колективу та його заступників з навчально-виховної роботи Залевської Наталії Миколаївни, Шоколи Людмили Миколаївни, яка написала авторську програму спецкурсу з німецької мови «Сучасна культурна сцена Німеччини: розумне, добре, вічне» для учнів 10-х – 11-х класів (програму схвалено науково-методичною радою міського методичного кабінету), Орлової Ольги Іванівни, яка створила збірку навчальних комп’ютерних презентацій «Інформатика. 9 клас», Дубровської Тетяни Вікторівни, переможця обласного етапу та лауреата Всеукраїнського конкурсу шкільних бібліотекарів у номінації «Бібліотекар-майстер».

Вчителі нашого закладу переконані, що формувати духовно багату творчу особистість може та людина , яка сама займається творчістю і є яскравою особистістю, тому в закладі приділяється велика увага колективним і індивідуальним формам навчання вчителів, творчій співпраці вчителя і учня.

14-15 квітня 2016 року у м. Харькові пройшов ІІІ Всеукраїнський форум " Інтелект України", на якому зібралися науковці, менеджери освіти, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють за науково-педагогічним проектом " Інтелект України". Навчальні заклади м. Борисполя НВК " Гімназія " Перспектива" та Бориспільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5 ім. К. Могилка відзначені нагородою " За значний внесок у виховання інтелектуальної еліти нації". Щиро вдячні за плідну працю всім учасникам проекту!/Files/images/IMG_20160418_085145.jpg

/Files/images/uchn/Лауреат -сайт.jpg

Наш сайт- Лауреат обласного конкурсу - захисту Web-сайтів 2013 року.

За результатами І (міського ) туру обласного конкурсу захисту Web- сайтів серед навчальних закладів м. Борисполя 27.11.15 року наш сайт зайняв І місце.

Наша школа - переможець щорічного Всеукраїнського конкурсу " Флагман освіти інауки України" 2013 року/Files/images/flagman_ukrani/ГРАМОТА 1.jpg

18.10.2013 року у Будинку офіцерів м.Києва відбулося урочисте нагородження переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу "Флагман освіти інауки України", що проводився серед управлінь освіти і науки, дошкільних, професійно- технічних, загальноосвітніх навчальних закладів. Наш заклад нагороджений грамотою Міністерства освіти і науки України за вагомий внесок в освіту та виховання підростаючого покоління. Інформація про Бориспільську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів " Школа лінгвістики" розміщена збірнику "Флагмани освіти інауки України".

- Ми являємось членами асоціації «Відродженні гімназії України».- У 2010 р. уклали договір про співпрацю між інститутом педагогіки АПН України та школою.- Багато років співпрацюємо з:

-Київським гуманітарним інститутом

- Національним авіаційним університетом

- Києво-Могилянським колегіумому

Партнерство. Участь у міжнародних проектах

Багато вже зроблено, але ще більше доведеться зробити. Сьогодні Бориспільський НВК " Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" імені Костянтина Могилка перебуває у стадії пошуку та вдосконалення – і цей процес безупинний.

Проектна потужність освітнього закладу -450 учнів

Фактично у школі навчається 865 учнів ( станом на 31.05.2020)

Вивчення іноземної мови(англійської у всіх класах здійснюється з 1-го класу.

Друга іноземна мова (німецька, французька) вивчається з 5-го класу.

Інформація про педагогічні кадри закладу станом на 01.07.2022

Загальна кількість працівників – 77
З них педагогічних працівників- 55
Учителі – методисти – 21
Учителі, які мають звання «Старший вчитель» – 12
«Відмінник освіти» — 12
Вища категорія – 41

І категорія – 5

ІІ категорія – 6

Спеціаліст — 3
Кількість педагогічних працівників пенсіонерів — 15
Кількість молодих спеціалістів ( стаж до 3-х років) — 1

Вакансії

вчитель фізичної культури

медична сестра


Проблема, над якою працює школа: «Розвиток креативності учнів засобами продуктивного навчання з метою оволодіння ними стратегією життєвого проектування та самореалізації особистості»

Саме тому головними завданнями роботи педагогічний колектив школи визначає:

• Виховання учня як вільної, демократичної, національно свідомої, життєво і соціально компетентної особистості; • Формування в учнів бажання досконало володіти іноземними мовами; • Сприяння самовираженню, самореалізації особистості учня в процесі оволодіння фоновими знаннями та культурою народу, мова якого вивчається; • Всебічний розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків, здібностей; • Виховання особистості відповідальності та толерантності; • Створення виховного середовища на основі демократизації і гуманізації шкільного життя • Гармонізація сімейно-шкільного виховання; • Використання інтелектуально-естетичних засобів дозвіллєвої системи.
Практична реалізація поставлених завдань здійснюється через систему нетрадиційних заходів:
 • конкурс "Золотий диск"-найкраща учнівська презентація
 • День самоврядування
 • Посвята у 5-тикласники
 • Предметні декади
 • Відзначення пам'ятних дат ООН
 • Відзначення традиційних свят країн, мова яких вивчається в закладі
 • Театралізоване шоу «Шкільний дім», приурочене до Останнього дзвоника

Для здійснення навчально-виховного процесу в школі обладнано 22 навчальних кабінети серед них паспортизовано наступні кабінети:

 • інформатики - №10
 • фізики - №19
 • біології - №16
 • хімії - №15
 • трудового навчання - №17

/Files/images/rekvziti/співробітництво.jpg

На головну
Кiлькiсть переглядiв: 3417

Коментарi