18-20 лютого - дні вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні! Учні 1-11 уласів долучилися до тихої акції ''Ангели пам'яті", ініційованої співачкою Анжелікою Ружницькою, арт-студією "Територія А'' та Музеєм Героїв Небесної Сотні. У рамках акції школяри виготовили ангелочків та розвісили на деревах біля школи , учні старших класів вшанували пам'ять загиблих покладанням квітів до пам'ятника Героям Небесної сотні.
/Files/images/akts/анг6.jpg
/Files/images/akts/анг7.jpg

25 вересня у нашій школі відбулась зустріч старшокласників з прес-офіцером 72-ї ОМБр. Вона розповіла про свій шлях від шкільної вчительки історії з Донеччини до військового кореспондента. З перших днів була на Майдані, відвідувала Крим під час анексії, стала волонтером на Сході України. Своїм обрв'язком вважає правдиве висвітлення подій в країні. Наприкінці зустрічі презентувала свою книгу "Аліска,фронтова лисичка", в основу якої покладено реальні події,що відбулися в 2017 році на шахті Бутовка./Files/images/zustrchi/алиска 3.jpg
Олена Вікторівна власним прикладом довела,що герої живуть серед нас, і ми повинні знати їх, шанувати та робити все,щоб змінити життя в нашій країні на краще.
/Files/images/zustrchi/линейка.jpg

21 вересня 2018 р., о 09:00 було урочисто відкрито меморіальну дошку захиснику України, воїну АТО Степаненку Сергію Євгенійовичу на фасаді будівлі Бориспільського НВК "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" імені Костянтина Могилка Сергій Степаненко загинув 19 грудня 2016 року в бою на Світлодарській дузі (Донецька область), відбиваючи атаки проросійських терористів. Представники громади міста, родичі загиблого, учні та вчителі школи вшанували пам ять воїна, який віддав житя за майбутнє України хвилиною мовчання та покладанням квітів


14 жовтня 2017р. відбулася зустріч учнів 6-х класів з воїнами АТО

/Files/images/zustrchi/20171012_170313.jpg

12 та 18 жовтня 2017 року відбулися заняття з метою здобуття теоретичних знань та практичних навичок роботи малої тактичної групи. Учні 9-б класу під керівництвом інструктора військово-патріотичного клубу "Споттер" Влада Бігуна виконували марш 12 км., засвоювали основи снайперської справи, вивчали тактичні дії життєзабезпечення.

/Files/images/den_tsz/DSC09166.JPG

15.02.2018р. відбувся урок мужності для учнів 8-х класів за участю Лавриненка Миколи Петровича - воїна АТО, Арестова Віктора Валентиновича- учасника бойових дій.

/Files/images/zustrchi/DSC08776.JPG
06.12.2018 р. у школі відбулися інформаційні години, уроки мужності на тему " Новини. День Збройних Сил України". Були запрошені військовослужбовці. Мета виховних заходів: ознайомлення учнів з історичним минулим української армії та її сучасним, виховання поваги до військовослужбовців.

/Files/images/IMG_20161206_082136.jpg
На фото: військовослужбовець Горобченко С.Ю.

15.11.2018 р. у школі відбувся благодійний ярмарок. Учні 1-11 класів та їхні батьки продавали солодощі, тістечка, що приготували власноруч, а виручені кошти передали на підтримку воїнів АТО. На фото учні 5-б класу/Files/images/IMG_20161115_100043.jpg

12.05.2018 року у нашому закладі відбулася благодійна акція. Гроші, виручені з продажу кондитерських виробів, приготовлених власноруч, підуть на закупівлю продуктів харчування для воїнів АТО.

28 квітня 2018 року у нашому закладі відбулася наукова конференція " Державотворні процеси в Україні через віки - у XXI століття". Гостею нашого заходу була Бурчак Ольга Анатоліївна - методист обласного відділення МАН. Відкрила конференцію Щукіна І.С. піснею " Моя Україна". Юні науковці підготували дослідження з теми державотворення від Київської Русі до сьогодення. Були відзначені роботи таких учнів: Луців А., Мазур Є, Зінчук Є, Морозюк М. ( 8-Б) " Повчання Володимира Мономаха", Демідовська В. ( 10 - Б)" Крути: шлях у вічність", Степанов О. ( 10-А) "Бориспільщина в роки війни: від минулого до сьогодення. На конференції звучали пісні у виконанні учениці 8- Б класу Чернишової К. " Київська Русь", " Маки червоні", учениць 10-А класу Кириленко А., Хворостянко В. " Мій лицарський хрест", " Воїни света".


Допомога людям похилого віку в оброблені земельної ділянки та прибудинкової території ( в рамках проведеня місячника Червогого креста

15 квітня 2018 р у нашому закладі відбувся Урок патріотичності та відкриття шкільного тиру. Були присутні: воїни АТО - Васечко Володимир Мирославович - командир мінометно- вогневого взводу мінометної батареї, Гридін Сергій Володимирович - командиром інженерно-саперного взводу, письменник, Луців Ілля Михайлович - лейтенант медичної служби 25 повітряної десантної бригади, депутат міської ради, представники Бориспільської міської ради. Захисники відповідали на запитання учнів, ділилися спогадами. На відкриття шкільного тиру воїни подарували нову пневматичну зброю, яку учні випробували після закінчення зустрічі. Детальніше
/Files/images/zustrchi/IMG_20160415_100716.jpg

Акція до Великодня

13 квітня 2018 року у нашому закладі відбулася акція "Виготовлення найдавнішого українського оберега " Ляльки- мотанка" в подарунок воїнам АТО з метою виховання любові до рідного краю, його традицій, милосердя, любові до ближнього. Організована та проведена за ініціативою рою " Стрімкий сокіл" (учні 9-Б класу). У заході взяли активну участь учні 7- 10-х класів. ...Волонтери Римар Олег Анатолійович та Хамракулова Олена Миколаївна, які з перших днів АТО допомагають воїнам на передовій, передадуть ці обереги нашим захисникам.

/Files/images/sotsalna_kompetentnst/IMG_20160414_140313.jpg


Заходи з нагоди відзначення 98-ї річниці Дня пам’яті Героїв Крут

У 29 січня 2018 року відбулися ряд заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті Героїв Крут.

У школі було організовано і проведено:

- Радіогазету «Волі народу дзвін»

- Виховні години в 1- 11 класах патріотичного спрямування «Бій під Крутами», «Вшанування пам’яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами», «Бій під Крутами – що то було?»

- Перегляд презентацій «Герої Крут – для нащадків взірець»

- Переглід відеофільму «Бій під Крутами»

- Вшанування хвилиною мовчання пам’яті загиблих юнаків


22 січня 2016 року вчителі нашої школи відсвяткували День Соборності України. Зібравшись на урочистому заході, піділились враженнями про сучасне, згадали події минулого. Вчителі української мови та літератури декламували вірші про Україну, а історики розповіли про події, пов’язані із Днем Соборності. /Files/images/zustrchi/DSCN1181.JPG/Files/images/zustrchi/DSCN1179.JPG


09.12.2015 року відбулася зустріч учнів 7-х класів з волонтером, громадським діячем Бігуном Владиславом, нагородженим медаллю " За Гідність та патріотизм". Девіз медалі : " В єдності сила". Зустріч пройшла на базі військомату м. Борисполя, де діти мали можливість ознайомитися з арсеналом сучасної зброї, приміряти на себе військові обладунки, обговорити правила безпеки при знаходженні небезпечних предметів. Школа висловлює подяку за цікаве та змістовне заняття, за забезпечення високого рівня героїко- патріотичного виховання молоді.


21 жовтня 2015 року на базі Київської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 218 відбувся відкритий захід «Українська світлиця – єдність поколінь», з метою національно-патріотичного виховання молоді, формування в учнів любові до рідної країни, що здійснюється соціальним оточенням через передавання певних культурних традицій, звичаїв, обрядів, вірувань. Захід підготований спільними зусиллями учнів Бориспільської спеціалізованої школи № 5 імені К. Могилка та Київської загальноосвітньої школи № 218.

Організатори заходу –вчитель історії та правознавства Томенко Лариса Олексіївна та вчитель історії Пінчук Вікторія Олексіївна.

Цікавими були виступи етнографа, наукового співробітника національного музею архітектури та побуту в с. Пирогово Василенко Тамари Миколаївни та керівника гурту «Буття» - Олега Бута. Шанованими гостями був проведений майстер-клас з традиційного танцю та екскурс до побутового життя предків.

Київські школярі розповіли про історію світлиці, її роль та показали народних обрядів. Окрема роль була відведена містичним героям. Бориспільці відтворили обряд народної гри. Найактивнішими учасниками свята стали Морозюк Марія, Луців Анастасія, Лошицька Катерина, Мєдвєдєв Єгор та Самар Богдан.

Свято закінчилося традиційним «рушником єдності» з обох сторін. Діти та вчителі висловили свої побажання про майбутню співпрацю. Методист Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Бурчак Ольга Анатоліївна зазначила: «Найважливіше значення проведення таких заходів – це формування суспільства, яке цінує і розуміє свою історію і традиції, а отже, може бути єдиним і будувати майбутнє». Тільки свідомі нації стають сильними і розвиненими.

12.10.15 у нашому закладі відбувся захід до Дня захисника України.Запрошені волонтери , воїн АТО. Підготували захід учні 8б та 10 а класів під керівництвом педагога-організатора Томенко Л.О.

Мета заходу –виховання у школярів внутрішньої свободи та поваги до держави, любові до Батьківщини, національної свідомості, гідності, усвідомлення приналежності до рідної землі українського народу, гармонійне виявлення патріотичних почуттів, надання допомоги воїнам АТО.

Як нам відомо, конфлікт України з Росією почався ще за часів Богдана Хмельницького, коли той розпочав Національно-визвольну війну в 1648 році. Але, на жаль, українці забули про те, хто насправді є ворогом, і усвідомили лише тоді, коли розпочався Майдан 2013 року. Через агресію путінської Росії в українців пробудилося вічне прагнення до волі та незалежності.

Діти підготували пісні, вірші на історичну тематику, ставили театральні епізоди для гостей заходу. Після історичного екскурсу до слова запросили волонтерів Римара Олега Анатолійовича та Хамракулову Олену Миколаївну, які з перших днів АТО допомагають воїнам на передовій, забезпечують їх одягом та всім необхідним. Вони запропонували провести акцію на підтримку армії, діти підтримали цю ідею.

Після виступу волонтерів слово надали воїну АТО, воєнному лікарю, Луціву Іллі Михайловичу. Він розпочав свою розповідь про те, як брав участь у революції з найпершого дня Майдану, пройшов через усі воєнні дії у столиці та, маючи велику родину, все одно попросився на передову, де і зараз захищає нашу Батьківщину.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих на війні на Сході України, серед яких земляки-бориспільці: прапорщик Володимир Момот, майор Сергій Камінський, командир Сергій Оврашко.

Під час заходу діти мали змогу приміряти бронежилет, захисний шолом та навчилися надавати першу медичну допомогу при пораненнях.

Кожного дня Україна виборює право бути суверенною, єдиною державою. «Дай, Боже, нам любити Україну понад усе сьогодні – маючи, щоб не довелось гірко любити – втративши».


22 грудня у школі відбулася зустріч з командиром механізованої бригади 72 батальйону Гудзем Валерієм Федоровичем, на якій він розповів школярам про реалії життя учасників АТО. Учні передали бійцям малюнки з привітаннями та побажаннями якнайшвидше повертатися живими до рідної домівки. Колектив школи подарував для захисту бійців в АТО іконку Божої Матері.

З 01.09.2014 у школі постійно проводяться благодійні заходи на підтримку воїнів АТО, такі, як : благодійний збір коштів , малюнки, листівки " Єдина Україна". Було зібрано 1000 грн. /Files/images/KzGBqV6B2-A (1).jpg

19.09.2014 у школі відбувся Шкільний ярмарок на підтримку Української армії. Учні, батьки, вчителі взяли активну участь у його організації та проведенні. Школярі, одягнені у вишиванки, щиро зустрічали гостей та жителів мікрорайону, закликали покупців чудовими віршами, прикрашали свої столи осінніми композиціями, присв'яченими миру, добру і милосердю. Кожен клас влучно підібрав назву та епіграф до своєї експозиції. До продажу були виставлені страви власного приготування, які діти прикрасили з особливим патріотизмом: торти у формі карти України, піци і тістечка розфарбоні у жовто-блакитні кольори.

Всього було виручено 3700 грн. Кошти, зароблені на ярмарку, передано волонтерам на придбання термобілизни, теплого одягу та дощовиків нашим воїнам АТО.21 жовтня відбудється свято " Червона калина - символ України". Напередодні, 19 жовтня, учні 4-а класу біля школи посадили два кущі калини з вірою в найкраще майбутнє Єдиної України.

На головну

Кiлькiсть переглядiв: 970

Коментарi