Всесвітній день запобігання самогубствам або Всесвітній день запобігання суїциду (англ. World Suicide Prevention Day) 10 вересня, проводиться за ініціативи Міжнародної асоціації запобігання самогубствам (МАПС)

План заходів

З 04 вересня по 14 вересня 2018 року стартує фотомарафон «Позитив через об’єктив». У фотомарафоні можуть прийняти участь як учні закладу, так і педагогічні працівники та батьки. На фотографії має бути відображене все те, що, на думку автора, може викликати позитивні емоції. Фотографії у електронному вигляді будуть транслюватись як слайд-шоу під час акції.

( відповідальні – збирають фото Романенкова Александра -11б, психолог Ярова О.М.)

12 вересня

· Акція «Ми голосуємо за життя!» ( відповідальні Мазур Ліза, Морозюк Марія, Луців Анастасія – фойє школи

Пропонуємо Вам залишити відбиток своєї руки на плакаті, тим самим проголосувавши «За життя!»/Files/images/den_pozitivu/IMG_20160915_145734.jpg

· Майстер клас « Плетення волосся» (відповідальна Кошель Олександра,

Ми запрошуємо Вас на майстер клас плетіння кісок, відвідуючи який, Ви легко і швидко навчитеся робити з волоссям справжні чудеса. Урок плетіння кісок буде корисним і цікавим абсолютно всім.На великій перерві дівчата подарують вам гарні зачіски.

· Майданчик «Сонце сховане в кожному!» (відповідальні Коваленко Анастасія , Зінчук Ліза, Борисова Валерія, Зеленко Ліза, Русенко Віталій – учні ) Малюємо смайліки, сонечка, сердечка.

Сонячний настрій залежить не тільки від погоди, а й від посмішок людей, хороших вчинків, добрих справ, приємних випадків. Кожна людина може сяяти, як сонце, та дарувати тепло і радість оточуючим.

· Книжкова виставка «Життя видатних дітей» ( відповідальна завідувач бібліотекою Чебуренко Т.В.)- у приміщенні бібліотеки

13 вересня

· «Позитивний провидець». Акція для педагогів та батьків

Учасникам пропонується задати собі яке-небудь питання або загадати бажання і дістати аркуш з метафоричною відповіддю .

· Виставка малюнків учнів початкової школи « Мій щасливий день»

( відповідальні- класоводи 1-4 класів)/Files/images/den_pozitivu/IMG_20160915_145828.jpg

· «Колекція теплих слів». ( Відповідальні – збирачі теплих слів ) старости класів

В рамках проведення акції створюється колекція теплих слів. Учасники можуть записати на листах слова чи вирази, від яких на душі стає тепліше, які можуть підтримати у скрутну хвилину, змусити посміхнутися.

14 вересня

· Конкурс серед учнів 10-11 класів на кращу презентацію або інформаційний буклет з теми «Життя прекрасне!», «Рецепт щастя». Найкращі транслюватимуться у закладі на моніторі та будуть розміщені на сайті школи

(відповідальна- вчитель інформатики Орлова О.І., )/Files/images/den_pozitivu/IMG_20160915_145701.jpg

· Вправа « Дерево життя» ( відповідальні Демидовська Вікторія, Касьян Сергій, Чоботок Валерія)

Пропонуюємо бажаючим написати на стікері ( листочку)(за найменших пишуть дорослі) за що вони люблять життя, і прикріпити його до «Дерева життя»./Files/images/den_pozitivu/IMG_20160915_145649.jpg

З 12 по 14 вересня Фотосесія «Поділися посмішкою своєю»( відповідальна Романенкова Александра –

На перервах у коридорах закладу працює «Сонячний фотограф». У його обов’язки входить фотографування всіх бажаючих. Фото передаються для трансляції у слайд-шоу. Головна умова для фотографії – радісна посмішка!

З 12 по 14 вересня - Класні години на тему « Життя – безцінний дар», « Мої цінності», « Скажимо життю – так!», « Хочу бути щасливою людиною»( відповідальні – класні керівники 5-11 класів, психологогічна служба)

14 вересня Запрошуємо всіх бажаючих на майстер-клас по плетенню Мандали (психолог Ярова Олена Миколаївна. о 14.20 каб. 14)

Ма Ма́ндала (в пер. з санскриту - коло). Подаруйте собі радість творчості. Для плетення нам знадобляться дуже прості речі - палички або гілочки, будь-які нитки та ножиці. Получиться у всіх, навіть якщо у вас взагалі немає досвіду плетення, в"язання чи іншого рукоділля!

На майстер-класі кожен зплете свою унікальну та красиву восьмипроменеву мандалуз дерев"яних паличок та міцних ниток.

(Якщо у вас вдома є залишки ниточок для в"язання будь-якого кольору та товщини - приносьте з собою, і наш рукодільний простір буде ще більш затишним та яскравим) .

До Всесвітнього дня запобігання суїциду з метою профілактики суїцидального ризику в шкільному середовищі активом учнівського самоврядування та психологічною службою школи із залученням волонтерів-учнів, класних керівників проведено наступні заходи: години психолога «Життя прекрасне» (цикл занять, присвячених життєвим цінностям); акції: «День позитиву». У рамках акцї відбувся конкурс фотографій, плакатів на тему життєвих цінностей, диспути для старшокласників «Від протистояння до розуміння!», спільні з учителями історії, літератури, образотворчого мистецтва бесіди, твори-роздуми на основі літературних творів та історичних подій, виставки малюнків, гумористичні вислови, розміщені на дверях кабінетів.

Майданчик «Сонце сховане в кожному!», на якому працювали волонтери. Вони гримом малювали на обличчях усіх бажаючих смайлик і сонечко. В процесі малювання художники-волонтери говорили про те, що сонячний настрій залежить не тільки від погоди, а й від посмішок людей, хороших вчинків, добрих справ, приємних випадків. Кожна людина може сяяти, як сонце, та дарувати тепло і радість оточуючим.

«Колекція теплих слів». Учасники записували на листах ватмана слова чи вирази, від яких на душі стає тепліше, які можуть підтримати у скрутну хвилину, змусити посміхнутися.

На головну

Кiлькiсть переглядiв: 2013

Коментарi